iPod Touch

apple ipod touch

apple ipod touch

iPod Touch – tai perversmas MP3 grotuvų rinkoj ir galbūt geriausias MP3 grotuvas, koks buvo iki šiol sukurtas. Jis turi didelį 3,5″ lietimui jautrų ekraną ir internetinį WiFi ryšį, kas leidžia ieškoti ir parsisiųsti muzikos ar filmų tiesiai iš interneto. Panoraminis ekranas puikiai tinka žiūrėti filmus ar televizijos laidas, rodyti nuotraukas ar matyti savo muzikos kolekcijos albumų viršelius. iPod Touch turi ekcelerometrą, kas leidžia šiam MP3 grotuvui orentuotis erdvėje, pasukus grotuvą, vaizdas ekrane irgi pasisuka ar sukračius iPodą galima pakeisti tuo metu grojamą dainą. Naudojantis šia tecnologija sukurta nemažai žaidimų, pritaikytų būtent Apple iPod grotuvui. Tap pat turi įmontuotą šviesos jutiklį, kuris priklausomai nuo aplinkos apšvietimo, automatiškai nustato ekrano ryškumą. Šio MP3 grotuvo baterijos duomenys tap pat pakankami įspūdingi : iki 22 val. be papildomo pakrovimo galima klausytis muzikos ir iki 5 val. filmų peržiūrai o dar galimybė prisijungti prie interneto, el. pašto padaro šį iPod Touch MP3 grotuvą daugiau panašų į mini kompiuterį kišenėje.

2 Pings to “iPod Touch”

 1. iPod programa iDump | Apple iPod:

  […] iPod Touch […]

 2. iPod žaidimai prieš Nintendo ir Sony | Apple iPod:

  […] iPod Touch […]


13 Responses straipsnyje:“iPod Touch”

 1. 1. Kestutis:

  gal kas zinote, ar galima su „Apple iPod Touch“ ziureti delfi ir t.t. Na ar galima naudotis internetu ir narsyti puslapius.

  aciu

 2. 2. R:

  Delfi, praktiskai negalima ziureti, nes visa ekrana uzima reklama.

 3. 3. Elwin Therien:

  gal kas zinote, ar galima su „Apple iPod Touch“ ziureti delfi ir t.t. Na ar galima naudotis internetu ir narsyti puslapius.
  +1

 4. 4. dainius:

  man regis buvo aiskiai pasakyta kad sis prietaisas turi internetini WiFi rysi, taigi taip galima ziureti delfi ir t. t.

 5. 5. Kaira:

  Galima,

  galima ten narsyti visur NEMOKAMAI !!!!!!!!!!!!!!

 6. 6. karolina:

  gavau ipod ir turiu problema.niekaip negaliu pirsijungt prie interneto gal kas galit padeti?

 7. 7. Lukas:

  Gal galit padeti.. as pasijungiu ta Wi-Fi ir man yra vienas rysys, bet jis yra uzkoduotas…kaip man nusilauzti ar pan.. ir ieiti i ta interneto rysi??

  Aciu is anksto! ;)

 8. 8. Ignas:

  Lukai, reikia is pradziu susizinoti ar pas tave apskritai yra Wi-Fi. Jeigu yra tai susirask modemo dezute ir instrukcijoje turetu buti parasyta koks yra modemo kodas o, toliau jau viskas paprasta

 9. 9. Raa:

  Blmb turiu klausima is kur suzinoti ar mano ipod lauztas ar ne. Ir kaip isirasyti zaidimus jeigu itunes neranda mano ipod.

  Aciu is anksto :)

 10. 10. Guostee:

  Gavau iPod, bet dabar turiu problema… Kai noriu parsiusti zaidima is “GameCenter” manes praso korteles duomenu… As kortele turiu, suvedu visus teisingus duomenis, bet man visada ismeta raudona uzrasa, kad mokejimo budas yra uzblokuotas… Tad noriu suzinoti, ar tai korteles, ar tai iPod’o problema?

  Aciu is anksto :)

 11. 11. Dangeee:

  Pas mane taip pat tokia pat problema. praso korteles duomenu. juos suvedus ismeta kad korteles saugos kodas netinka…nesuprantu kas per kodas ten turi buti…be sito nieko nepadaru su juo…
  Labai noreciau sulaukti pagalbos. Dekui :)

 12. 12. hiit:

  I really like your excellent website! You should certainly get a part in a competition for one of the finest blog sites on the internet.
  Are you planning to publish some further about it?
  If you have time you should check out my blog.

  Many thanks for blogging this. I have been looking for it awhile right now.

 13. 13. migle:

  Kaip per ipod touch prisijungti prie interneto

Rašyti komentarą